Proč elektrické podlahové vytápění

Komfort je vše, zvláště doma. Jen s chytrým elektrickým podlahovým vytápěním Raychem prožijete ten nepopsatelný pocit pohody a spokojenosti, pramenící z příjemně teplé podlahy.

Zvýšený komfort při úspoře nákladů za vytápění

Podlahové vytápění přináší pohádkový komfort a navíc pomáhá šetřit provozní náklady!

Elektrické podlahové topení se instaluje u povrchu podlahy, což umožňuje rychlé zahřátí místnosti. Díky optimálnímu rozložení tepla pociťujete tepelnou pohodu již při teplotách o 2 stupně nižších než je obvyklé. I pro ty z vás, kteří používají jiné způsoby topení, máme dobrou zprávu. Stačí, když naše chytré podlahové vytápění použijete jako doplněk vašeho stávajícího systému a o svůj komfort nepřijdete. Na jaře nebo na podzim můžete konvenční topení vypnout a udržovat podlahy teplé, komfortní a útulné. Váš pes vám to potvrdí!

 

Dopřejte si pohodlí
s termostatem GREEN LEAF

  • Dopřejte si komfort a neutrácejte zbytečně za elektřinu.
    Naše Raychem podlahové topné systémy jsou navrženy tak,
    aby minimalizovaly náklady na elektrickou energii.

Zdravé a bezpečné vytápění

Suché podlahy: lepší hygiena, snadnější úklid

Elektrické podlahové vytápění způsobuje menší pohyb vzduchu, a tím i menší prašnost. Další výhody poskytuje v koupelně a ve vlhkých prostorách. Mokré podlahy schnou mnohem rychleji, snižuje se tak riziko plísní, roztočů a vzniku alergií. Suchá podlaha se také snadněji udržuje v čistotě, neboť se na ní nelepí prach.

Nepatrná elektromagnetická pole

Domovní zařízení a domácí elektronika může vytvářet elektromagnetická pole. Díky konstrukci z tenkých vodičů jsou elektromagnetická pole, vyzařovaná u výrobků Raychem, zanedbatelná.

Vyzařování tepla z konvenčních topných systémů s radiátory. Velké teplotní rozdíly v místnosti (18-65 °C).

Vyzařování tepla ze systému podlahového vytápění. Malé teplotní rozdíly (20-25 °C) a teplo tam, kde ho potřebujete.

 

Snadná instalace, ideální pro všechny typy podlah

Podlahové topení je možné instalovat pod každou podlahu. Nezabírá místo v obytném prostoru a umožňuje libovolné umístění nábytku. Doma nebo v kanceláři, v koupelně nebo v obývacím pokoji, systém podlahového topení Raychem je tou nejlepší volbou pro tepelnou pohodu vašeho domova. Všechny naše systémy podlahového vytápění se skvěle kombinují s nejrůznějšími druhy podlahových krytin, mramor, kámen, dřevo, laminát, koberce, linolea, atd.

Snadno a bez problémů

Systémy Raychem je možné namontovat přímo na existující podlahu. Zabrání se tak zbytečnému prachu, špíně a hluku! Rohož T2QuickNet má tloušťku pouhé 3 mm, takže navýšení konstrukční výšky podlahy nepředstavuje žádný problém. Dokonce i samoregulační systém T2Red a T2Reflecta má pouze 13 mm tloušťky. Zeptejte se u specializovaného distributora nebo svého oblastního partnera na radu, který systém je pro vás nejvhodnější.